konsola stojąca w przedpokoju

Pomysł na ciekawy przedpokój

Niezależnie od tego, jakiej wielkości przedpokojem dysponujemy, oprócz tego, że często umieszczamy w nim praktyczne meble jak wieszaki czy szafy do przechowywania, pomyślmy także o takich meblach, które temu wnętrzu dodadzą charakteru. Tak naprawdę to właśnie przedpokój w dużej mierze jest też wizytówką naszego domu czy też mieszkania – to to wnętrze w pierwszej kolejności widzi każdy, kto do nas przychodzi. Mało tego – czasem niektóre osoby widzą tylko sam przedpokój nie wchodząc wgłąb mieszkania. Z tego też względu to wnętrze powinno odzwierciedlać nasz gust i nasze upodobania, ale może też nawiązywać do charakteru całego mieszkania. Aby przedpokój był wyjątkowy najlepiej postawić na stylowe dodatki, a do takich stylowych rzeczy na pewno należy konsola do przedpokoju

Mały mebel, a ogromny efekt

Bardzo często przedpokój nie posiada zbyt wielkiego metrażu, wybierając więc konsolę do przedpokoju możemy postawić na naprawdę niewielkiej wielkości mebel, który z pewnością i tak będzie się świetnie prezentował. Jeśli jednak mamy możliwość wstawienia większej konsoli – w sklepach znajdziemy także takie z dużym blatem i szufladami, gdzie dodatkowo zyskujemy miejsce na przechowywanie. Kluczowe jest, aby konsola do przedpokoju podkreślała jego charakter – jeśli więc wnętrze jest nowoczesne to taka też powinna być konsola, jeśli klasyczne – mebel może być stylizowany, postarzany, może mieć też gięte nóżki.

Konsola do przedpokoju – wiele zastosowań

Taki mebel, chociaż nie musi być duży to może mieć szereg różnych zastosowań. Może służyć za kwietnik, ale i za półkę na bibeloty, za małą biblioteczkę, a nawet za biurko, jeśli dodatkowo będzie miał pufa lub fotel. Możemy tam też trzymać rzeczy potrzebne nam w momencie, kiedy wychodzimy z domu – parasol, klucze, różnego rodzaju torby i pojemniki, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.