lampy aqform

Nowoczesne lampy AQform – największe zalety

Oryginalne lampy AQform mają bardzo wiele zalet, dlatego też coraz częściej można je spotkać nie tylko w mieszkaniach prywatnych, ale również w biurach i pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Wysoka jakość wykonania

lampy aqformLampy marki AQform charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, oryginalnym designem i konkurencyjnymi cenami. Nowoczesne lampy AQform nagrodzone zostały nagrodami: “Muuuz Intrnational Award”, “Must Have” i “Red Dot Award 2015”, które są najlepszym potwierdzeniem solidności i niezawodności. W ostatnim czasie firma AQform w pierwszej kolejności stawia na oryginalne oświetlenie architektoniczne oraz oświetlenie dekoracyjne (zobacz https://level4u.pl/pl/m/aqform).

Najlepsze sufitowe lampy AQform

W dzisiejszych czasach zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się lampy sufitowe, które w swojej klasie nie mają sobie równych. Warto sprawdzić przede wszystkim lampy wpuszczane w sufit z najnowszej serii Squares, które mogą pochwalić się ogromną liczbą opraw, dzięki czemu każdy odnajdzie produkty, które w 100% zaspokoją jego indywidualne oczekiwania. Olbrzymim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim magiczne lampy AQform Squares, które w dalszym ciągu są rozwijane. W modelach tych zastosowano niezawodne żarówki halogenowe typu QR 111 i ES 111, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Godne uwagi są także oryginalne lampy bez ramki Trimles, które błyskawicznie znikają z półek sklepowych.