oryginalna lampa industrialna

Niebanalne lampy industrialne

Wystrój wnętrz jest niezwykle ważnym aspektem, o który warto zadbać, by uzyskać pełną harmonię we własnych czterech kątach. Oświetlenie może zatem posłużyć jako dekoracja i swoiste nadanie ciepła w najróżniejszych pomieszczeniach. Do dyspozycji są najrozmaitsze typy lamp, jednak tymi, które urzekają swoim wyglądem są lampy industrialne. Nawiązanie do przemysłowego designu osiągnęło wielki pułap popularności i nic dziwnego, gdyż im bardziej prosto, minimalistycznie tym bardziej w zgodzie z tym, co naturalne.

Piękno w każdym detalu

Metal, szkło, elementy drewniane – wszystko to razem połączone w lampie tworzy nietuzinkowe kompozycje. Oryginalna forma sprawia, że industrialne lampy mogą być wyrazistą ozdobą kuchni, przedpokoju, salonu, sypialni. Można zatem postawić na wielkie misy lub też zupełnie ażurowe warianty. Dostępne są różne wielkości, które możne wybierać wedle własnych upodobań.

Jednolity kolor a może kontrastowe połączenie?

W lampach industrialnych najczęściej spotykana jest czerń, biel, złoto, różne odcienie szarości. Jednakże wielu producentów wyszło naprzeciw tym, którzy szukają ciekawych i barwnych połączeń. Dlatego też w ofertach znajdą się dodatki zielonego, czerwonego, żółtego. Jednakże pamiętajmy, że prawdziwy industrial to zachowanie takiej kolorystyki, która jest naturalnym zabarwieniem danego surowca, z jakiego została wykonana lampa – unikalność będzie wtedy na bardzo wysokim poziomie.