Idealne zaproszenie na studniówkę

Studniówka to jedno z najważniejszych wydarzeń w całym liceum. Jeśli jesteś w klasie maturalnej z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego jak duży wpływ na samopoczucie uczniów wywiera studniówka oraz wszelkie przygotowania, które są z nią związane. Jeśli zatem Ty również nie możesz się doczekać swojej studniówki, mamy dla Ciebie kilka porad, które mogą pomóc Ci w przetrwaniu tego dość intensywnego czasu. 

Przygotowania 

Niemal każdy licealista nie może doczekać się swojej studniówki, jednak w chwili, w której ten moment już nadchodzi, zdecydowana większość z nich nie ma pojęcia jak zabrać się za wszystkie przygotowania. Bardzo ważnym elementem jest oczywiście strój. Jeśli wciąż nie wiesz co założyć, pamiętaj by podczas zakupów stawiać na eleganckie oraz sprawdzone rozwiązania. Jeśli chodzi o strój dla mężczyzny najlepszym rozwiązaniem będzie oczywiście garnitur w przypadku kobiet warto jest postawić na długą suknię. 

Podziękowania 

Studniówka to czas, podczas którego uczniowie mają okazję odwdzięczyć się swoim belfrom za czas, który poświęcili im podczas wszystkich lat ich przygotowań do matury. Jedną z opcji takich podziękowań jest oczywiście wręczenie zaproszenia na studniówkę. Kupując zaproszenia należy pamiętać o wszystkich pracownikach szkoły takich jak na przykład bibliotekarka, sekretarka czy szatniarka (być może znaczna część z nich wcale się nie pojawi, jednak kultura wymaga tego by takie zaproszenie wręczyć). 

Jak wybrać zaproszenie na studniówkę? 

Wybierając wzór zaproszenia warto jest kierować się przede wszystkim uniwersalnością oraz klasyką. Zaproszenia w kształcie prostokąta zapakowane w ozdobną kopertę nigdy nie wyjdą z mody. Niektóre szkoły stawiają na bardziej nowoczesne rozwiązania i decydują się na zaproszenia w formie elektronicznej, niestety jest to dość odważny pomysł, który nie wszystkim przypadnie do gustu. Kolejnym rozwiązaniem może być własnoręcznie zrobione zaproszenia przez uczniów – nauczyciele z pewnością docenią wkład jaki włożyli w to ich podopieczni.