nowoczesna łazienka w mieszkaniu

Stelaż podtynkowy- idealny do nowoczesnej łazienki

Nowoczesne rozwiązania łazienkowe pozwalają stworzyć eleganckie, higieniczne i stylowe wnętrza nie tylko użytkowe, ale także pozwalające się zrelaksować po całym dniu pracy. Idealnemu odpoczynkowi sprzyja między innymi patrzenie na czyste, zadbane wnętrze. Dlatego dla osób o dużych wymaganiach w kwestii aranżacji wnętrz polecić można stelaż podtynkowy z podwieszaną misą ceramiczną.

Dlaczego stelaż podtynkowy a nie kompakt?

Przede wszystkim ze względów higienicznych. Osoby, które posiadają zwyczajny sedes z pewnością przyznają, że jest to najtrudniejsze miejsce do utrzymania w idealnej czystości. Brud, kurz i zarazki zbierają się tam w zastraszająco szybkim tempie, a niektóre rozwiązania, zwłaszcza te starsze, nie pozawalają w żaden sposób dotrzeć do zakamarków. Zupełnie inaczej jest w przypadku użycia stelaża podtynkowego. Wystarczy tylko przetrzeć przestrzeń pod miską, by cieszyć się doskonałymi warunkami higienicznymi.

Łazienka zgodna z aktualnymi trendami

Miłośnicy rozwiązań nietypowych, ciekawych i oryginalnych także z pewnością będą zadowoleni z wyboru jaki oferują producenci stelaży z miskami. Można oczywiście zdecydować się na zakup oddzielnie tych dwóch części, jednakże komplety nieco ułatwiają sprawę. Należy tylko pamiętać, by zdecydować się na sprzęt sprawdzonej i cenionej na rynku firmy. To gwarantuje zadowolenie z bezawaryjności i wytrzymałości. Tańsze komplety mogą nie spełnić oczekiwań. Ponadto trzeba zwrócić uwagę na wytrzymałość. Najlepsze stelaże mogą unieść nawet 300 kg. Co prawda zazwyczaj nie ma takiej potrzeby, ale lepiej jest postawić na to, co mocniejsze.