Drzwi przesuwne na każdą kieszeń

W wielu nowoczesnych wnętrzach ich właściciele decydują się na zastosowanie drzwi przesuwnych, które są wygodne w użytkowaniu i mają wyjątkowy urok. Osoby zainteresowane takim rozwiązaniem, często zastanawiają się, jak ono prezentuje się w praktyce (szczególnie po kilku latach użytkowania) oraz ile takie drzwi przesuwne kosztują. Poniżej odpowiedź na te oraz inne pytania.

Drzwi przesuwne do klasycznych wnętrz

W pomieszczeniach urządzonych na styl klasyczny, tradycyjny, gdzie dominuje naturalne drewno oraz kolory takie jak brązy, beże i szarości – najlepiej jest postawić na drzwi przesuwne również wykonane z mocnego, solidnego drewna w odpowiedni sposób zabezpieczony. Drewno szczotkowane nie tylko jest trwałe, ale także pięknie wygląda nawet po kilkudziesięciu latach użytkowania. W sklepach z drzwiami oraz w różnych marketach budowlanych można znaleźć takie drzwi w przedziale od około 1000 zł do 2000 zł.

Nowoczesny model drzwi

Designerskie, wystylizowane przestrzenie wymagają z kolei oryginalnych, unikatowych drzwi, które oprócz właściwościowi funkcjonalnych, będą prawdziwą ozdobą miejsca, w którym się znajdują. Do takich minimalistycznych aranżacji, w których to dominują biele, czerń oraz luksusowe dodatki, klienci często wybierają efektowne, bogato zdobione drzwi wewnętrzne. Wybierając model, który można swobodnie przesuwać – warto postawić w takim przypadku na solidne i mocne szkło, które nie tylko optycznie powiększy przestrzeń, ale także stworzy dodatkowy, ciekawy element, który idealnie uzupełni konkretny pokój.