Deszczownice do samodzielnego montażu

Deszczownice jako produkt z armatury łazienkowej stają się niezwykle popularne. Ich popularność potwierdzają nie tylko firmy, które prowadzą sprzedaż detaliczną, ale i hurtową. W ocenie wielu osób deszczownice mogą być doskonałym rozwiązaniem, które sprawdzi się nawet w niewielkiej łazience. Ale jak wygląda jej montaż? Czy jest prosty, czy skomplikowany? Z tym bywa bardzo różnie.

Deszczownica to nie zawsze kilka elementów

Gotowe deszczownice często trzeba kupować osobno z innymi zestawami łazienkowymi czy całymi prysznicami. Deszczownice są jednak produktem, którego zakup oznacza instalację jednego – czasami wielu elementów. Oczywiście wszystko zależy od tego, na zakup czego konkretnie się decydujemy.

Jednak jeśli przeanalizujemy oferty hurtowni z armaturą łazienkową, spokojnie znajdziemy taki asortyment, który w montażu jest niezwykle prosty. Fajnym przykładem są deszczownice z jedną dyszą montażową, która wychodzi bezpośrednio z danego elementu prysznica.

W takim wypadku samodzielny montaż danej deszczownicy to bardzo często odkręcenie jednego elementu i przykręcenie drugiego. Czasami w danym zestawie możemy od razu dostać jeden czy dwa klucze, które są do tego potrzebne.

Deszczownica w ofercie hurtowni online

Hurtownie z asortymentem łazienkowym, które prowadzą sprzedaż deszczownic wiedzą, że produkty z samodzielnym, prostym montażem sprzedają się zazwyczaj dużo łatwiej i zapotrzebowanie właśnie na tego typu produkty jest dużo lepsze.

Nie ma co ukrywać, że wiele zależy od oferty danego sklepu, ale na pewno jeśli widzimy adnotację: ‘prosty montaż’, to taka informacja bez wątpienia przyciąga naszą uwagę.