Zalety kart z menu na wesele

Wesele to wyjątkowa uroczystość, często trwająca do godzin porannych. Zaproszeni goście intensywnie bawią się przez wiele godzin, nic więc dziwnego, że zazwyczaj młoda para dba o to, by podczas zabawy podano klika ciepłych dań, które postawią ich na nogi i dodadzą sił.

Gotowa karta z menu na wesele – zalety

Czasem zdarza się, że goście wychodzą z sali na krótki spacer lub pogawędkę na świeżym powietrzu. Kiedy nie wrócą w odpowiednim czasie, mogą przegapić gorące danie. Właśnie takim sytuacjom ma zapobiegać gotowa karta z menu na wesele w tym stylu, umieszczona przy nakryciu każdego gościa. Są w niej wyszczególnione potrawy, jakie będą podawane tego dnia wraz z godzinami ich serwowania. To duża pomoc dla gości.

zdjęcie menu weselnego

Co jeszcze znaleźć się może w karcie z menu?

Oprócz listy potraw podawanych w trakcie weselnego przyjęcia, w menu może znaleźć się także informacja o godzinie podania tortu lub o ofercie drink baru, jeśli takowy na weselu jest. Ostatnio modne są słodkie kąciki lub stoły z wiejskimi produktami – ich oferta także może znaleźć się w karcie menu weselnego. Warto zadbać o to by wygląd karty był spójny z całą stylistyką wesela  i jego motywem przewodnim oraz by pasował do ogólnej dekoracji stołów.