gofrownica profesjonalna

Wybór profesjonalnej gofrownicy

Obecnym wyzwaniem dla wielu restauracji jest to, jak usprawnić ich menu, zapewniając jednocześnie komfortowe jedzenie, którego pragną ich klienci. Jednym z łatwych sposobów na włączenie wszechstronnego i ukochanego comfort food do menu jest dodanie gofrów. Ceny gofrownicy profesjonalnej jest przystępna dla każdego.

Różne rodzaje profesjonalnych gofrownic

gofrownica profesjonalna

Gofrownice profesjonalne, które omawiamy w tym przeglądzie, należą do trzech kategorii: gofrownice belgijskie, gofrownice stożkowe i gofrownice bąbelkowe. Te trzy typy mają wiele wspólnego. Na przykład, mają podobną mechanikę i cechy w swojej konstrukcji. Jeśli chodzi o składniki, to do gofrów belgijskich, stożkowych i bąbelkowych można użyć tego samego ciasta lub je wymieszać. Główną różnicą pomiędzy tymi urządzeniami jest rozmiar i kształt gofrów, które są produkowane przez ich płyty/siatki. Na przykład, gofry belgijskie mają około 2 cm grubości, gofry stożkowe są cienkie, a gofry bąbelkowe rezygnują z głębokich kieszonek i wybierają zamiast nich pufy. W Belgii gofry znajdują się na szczycie listy popularności.

Historia

Te puszyste, głęboko osadzone smakołyki pochodzą jeszcze ze średniowiecza i nie wyobrażamy sobie, że w najbliższym czasie wyjdą z mody, ponieważ są obecnie znane na całym świecie. Rożki gofrowe – lub rogale gofrowe, jak były znane na początku XX wieku – w połączeniu z lodami w gorący letni dzień to połączenie jak z nieba. Uwydatniają lody swoją słodką chrupkością i świeżym smakiem, a co więcej, stanowią zachwycające wykończenie i tak już doskonale smakującego przysmaku. Gofry bąbelkowe zachwycają nie tylko pysznym smakiem, ale i niezwykłą bąbelkową strukturą. Gofrownica profesjonalna (dostępna tutaj) powinna być trwała i jakościowa, ponieważ porcje gofrów wytwarzane w cukierniach liczone są w tysiącach. Warto, aby gofrownice szybko piekły gofry – tak aby klienci nie musieli zbyt długo czekać na swoje zamówienie. Zawsze warto wybierać sprzęt od sprawdzonych producentów, który dodatkowo objęty jest długoletnim okresem gwarancyjnym.