dobra płytka venis

Poznaj płytki hiszpańskie Venis

O charakterze wnętrz decydują przede wszystkim duże powierzchnie. W każdym pomieszczeniu kolorystyka i struktura ścian oraz podłóg wpływa na ogólne wrażenie jakie sprawia wnętrze, dlatego tak ważny jest właściwy dobór płytek w mieszkaniu.

Dlaczego stawiamy na płytki?

Płytki, ze względu na ich trwałość i łatwość utrzymania są bardzo praktycznym elementem wystroju wnętrz, dlatego tak chętnie się je stosuje zwłaszcza w pomieszczeniach, które łatwo ulegają zabrudzeniom czy są narażone na ciągły kontakt z wodą takich jak kuchnie, łazienki czy korytarze, halle i wiatrołapy. Czym kierować się, wybierając płytki do kuchni? Każde wnętrze powinno sprawiać, że jego użytkownicy dobrze się w nim czują. Niezależnie od stylu, jaki preferujemy, wszystkie elementy w pomieszczeniu powinny ze sobą współgrać. Dlatego tak dobrze wyglądają niebiesko-białe portugalskie azulejos z pobielonymi drewnianymi meblami w stylu vintage czy duże matowe szare płyty gresowe w zestawieniu z chromowanymi elementami i laboratoryjną bielą ceramiki łazienkowej.

Od wielu lat światowymi liderami na rynku płytek są Włosi i Hiszpanie. Produkty renomowanych firm takich jak Gardenia, Provenza, Venis czy Casa Infinita to kwintesencja smaku i jakości.

Płytki Venis i Avulev

Zestawienie tych dwóch producentów jest nieprzypadkowe. Azulev Ceramica jest jedną z najstarszych hiszpańskich fabryk płytek ceramicznych, założoną w 1940 r. i ceniona przez projektantów wnętrz za oryginalne wzornictwo i szeroką gamę kolorystyczną oraz duży wybór formatów, co pozwala na mocne podkreślenie indywidualności wnętrza.

Z kolei płytki Venis – https://www.banyo.pl/firm-pol-1277469231-Venis.html to synonim jakości, nowoczesnej technologii i wysublimowanego designu – Venis ma w swojej ofercie płytki błyszczące o niespotykanym połysku czy strukturalne (bardzo duży wybór), które dzięki efektowi 3D potrafią w dosłownym tego słowa znaczenia zmienić wnętrze w zależności od jego oświetlenia.