oświetlenie podszawkowe

Oświetlenie podszafkowe – nowoczesne i praktyczne

Oświetleniem podszafkowym można zdziałać wiele. Jest to minimalistyczne źródło światła, które wyróżnia się jednocześnie estetyką i praktycznością. Jakie korzyści wynikają z montażu oświetlenia meblowego w mieszkaniu? Dlaczego warto je mieć w swoich czterech kątach? W jakich pomieszczeniach się sprawdza?

Oszczędność energii, czyli komfort dla portfela i dla środowiska

Wybór oświetlenia podszafkowego LED jest dobrym sposobem na to, by oszczędzić energię elektryczną w mieszkaniu i wprowadzić dobre nawyki, które zmniejszą rachunki. Nie jest tajemnicą, że ledowe źródła światła są znacznie bardziej ekonomiczne. Użyteczność żarówek tego typu może sięgać nawet 15 lat. Dodatkowo, jest to rozwiązanie przyjazne dla środowiska. Oprócz tego można zamontować również oświetlenie meblowe na baterie, które jest wygodną opcją dla wielu osób.

oświetlenie podszawkowe

Oświetlenie podszafkowe – praktyczne oświetlenie blatu kuchennego

Oświetlenie podszafkowe w Belmeb przyczynia się do lepszej organizacji pracy podczas gotowania, zmywania naczyń lub wykonywania innych czynności kuchennych. Światło padające na blat dociera dokładnie tam, gdzie jest potrzebne i gdzie dzieje się najwięcej. Nie jest potrzebne więc korzystanie z głównego źródła światła – małe oświetlenie meblowe wystarcza. Co więcej, wybór tego na baterie wiąże się z wyjątkowo łatwym montażem i brakiem kabli, które czasem trudno ukryć w estetyczny sposób bez pomocy fachowców i bez sporych ingerencji w stan mebli.