Nowoczesny czy klasyczny?

Fotel bujany zawsze będzie kojarzył się z wygodą, odpoczynkiem i błogim lenistwem. Po kilku latach nieobecności fotele bujane ponownie weszły na salony. Jak dziś wygląda nowoczesny, designerski fotel bujany? 

Powrót do klasyki

Fotele bujane, te które pamiętamy z dawnych lat, przeżywają swój renesans. Klasyczne wykonane z drewna, bądź wiklinowe, z siateczką pokrywającą oparcie oraz siedzisko będą świetnie wyglądały we wnętrzach retro czy rustykalnych. Białe idealnie będą pasowały do stylistyki wnętrza skandynawskiego. 

Fotele bujane to idealny pomysł na stworzenie kącika do odpoczynku. Miejsca, gdzie można usiąść  i poczytać książkę, czy po prostu odpocząć. 

Designerskie dzieła sztuki

Bogate kształty, kolory, faktury materiałów powodują, że fotele bujane w nowoczesnym wydaniu to małe dzieła sztuki. Taki fotel postawiony w salonie staje się integralnym elementem salonu. 

Fotele nowoczesne mogą być w kolorystyce zgodnej z kompletem wypoczynkowym lub wprost przeciwnie. Fotel, który będzie odcinał się kolorem nie tylko będzie idealnym miejscem wypoczynku, ale przede wszystkim będzie bardzo ciekawym elementem dekoracyjnym salonu, który przyciąga wzrok. 

Wybór foteli bujanych na rynku obecnie jest bardzo duży. Niezależnie od stylu, który preferujemy, można wybrać model, który będzie wyglądał świetnie w każdym mieszkaniu. Nie ma znaczenia, czy fotel bujany będzie klasyczny, czy nowoczesny zawsze jest to idealne miejsce, by odpocząć.

Fotele bujane dostępne w ofercie sprzedażowej sklepu Edinos.