płytki cegiełki w łazience

Najmodniejsze płytki cegiełki do domu

Każdy, kto właśnie remontuje lub urządza swój dom, przystępując do wykończenia ścian w łazience czy kuchni, rozważa położenie na nich glazury. Obecnie jednymi z najmodniejszych płytek glazurowych są białe płytki cegiełki, które są inspirowane płytkami, za pomocą których wykańczane są stacje metra w Londynie. Co wpłynęło na ich ogromną popularność? Dlaczego są tak bardzo modne i lubiane? Poniżej krótka odpowiedź.

Białe płytki cegiełki inspirowane płytkami z londyńskiego metra

Z pewnością to, co tak bardzo wpłynęło na popularność białych płytek cegiełek to to, że ściany wyłożone za ich pomocą stanowią neutralną bazę, która idealnie komponuje się ze wszystkimi meblami i dodatkami. Białe płytki cegiełki fantastycznie współgrają z meblami kuchennymi utrzymanymi w jasnej kolorystyce, ale równie pięknie komponują się z meblami ciemnymi. Pasują do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, jak również do wnętrz w stylu romantycznym czy glamour. Dzięki nim można szybko zmienić aranżację w swojej łazience czy kuchni. Po prostu dobrze komponują się ze wszystkim. To właśnie ich neutralność z pewnością tak wpływa na ich ogromną popularność.

Płytki cegiełki w Twoim wnętrzu

Płytki cegiełki są szalenie popularne w całej Polsce. W internecie krąży mnóstwo zdjęć, na których można zobaczyć jak białe płytki cegiełki wyglądają w kuchniach czy łazienkach. To właśnie tam warto szukać inspiracji na to, jak wykończyć wnętrza swojego domu. Płytki cegiełki są również bardzo często wykorzystywane w mieszkaniach, które urządza się pod wynajem. Nie są drogie, a zdecydowanie zwiększają atrakcyjność wnętrza w oczach przyszłych lokatorów.