stoliki kawowe

Metalowe, nowoczesne stoliki kawowe

Salon jest sercem domu, które zwykle z przyjemnością pokazuje się gościom. Dobrze dopasowane meble do stylu wnętrza zapewniają świetny klimat, który może być podkreślony dobrą kawą i atmosferą, jaki wprowadzają szczegóły i drobne elementy, jakimi są na przykład niskie, na pierwszy rzut oka niepozorne stoliki.

Pozornie delikatne

Stoliki kawowe nowoczesne mogą być wykonane w części jako metalowy, precyzyjnie powyginany w kwieciste wzory stelaż zwieńczony szklanym dachem tworzącym gładki blat eksponujący ozdobne nogi i boki mebla. Pozornie lekka konstrukcja jest zwykle dosyć ciężka i masywna, mimo że z wyglądu przypomina delikatną, kruchą konstrukcję. Spory wybór tego rodzaju stolików kawowych oferuje sklep meblowy mebel4u: https://mebel4u.pl/stoliki-kawowe-lawy

Niezwykle ozdobny charakter tego rodzaju stolika często sprawdza się nie tylko w salonie, ale również na zadaszonym tarasie, na którym spędza się większość upalnego, przyjemnego lata, lub ciepłej, pachnącej wiosny. Filiżanka stojąca na przezroczystym blacie podtrzymywanym przez profilowane, stalowe pręty prezentuje się bardzo delikatnie, a kolory i kształty stolika delikatnie tłumią jej dekoracyjność.

Metalowy stolik kawowy jest niekwestionowana ozdobą, którą jest sam w sobie, bez potrzeby przykrywania go dodatkowo ozdobnym obrusem lub wazonem z polnymi kwiatami – surowość szkła i metalu w zupełności wystarczy zapewniając pomieszczeniom lub tarasom odpowiednią, wyjątkową atmosferę luksusu i wyszukanego smaku. Zakup takiego mebla jest sam w sobie deklaracją dobrego gustu.


[catposts]