komoda z szufladami

Komody z szufladami na wiele sposobów

Szuflady to bezpretensjonalnie najwygodniejsze rozwiązanie jeśli chce się łatwo i szybko uporządkować przestrzeń wokół siebie. Zmieścić w nich można wszystko to, na co nie ma sprecyzowanego miejsca, czyli książki, płyty, biżuterię, dokumenty i inne drobiazgi. Dlatego właśnie komody z szufladami są dobrym rozwiązaniem, kiedy chce się mieć wszystkie potrzebne rzeczy w zasięgu ręki.

Komoda nie tylko komodą

W nowoczesnych komodach z szufladami każda kobieta znajdzie zastosowanie, zamieniając je w toaletkę. Wystarczy dostawić do niej krzesło i powiesić lustro, a system szuflad idealnie sprawdzi się w przechowywaniu licznych kosmetyków i akcesoriów podkreślających piękno.

Nowoczesność, która nie kłóci się z klasyką

Modernistyczne komody z szufladami z Mebel4u.pl to jednak przede wszystkim ciekawość wzornictwa i designu. Wysoka jakość wykonania często uzupełniona pokryciem lakierem na wysoki połysk, dają efekt luksusu i elegancji oraz dopasowują się do stylów, jakie dominują we współczesnych wnętrzach. Dzięki temu meble są potwierdzeniem tego, że estetyka może iść w parze z funkcjonalnością. Wśród wielu propozycji na rynku, częstymi egzemplarzami są komody z szufladami, uzupełnione o oświetlenie, które wprowadza dodatkowy efekt wizualny. Listwy LED lub punkty świetlne potrafią pięknie podkreślić i wyeksponować umieszczone w przeszklonych gablotach akcesoria. Takie rozwiązanie jest z pewnością nowatorskim wizerunkiem tych ponadczasowych mebli.