Kiedy warto kupić hokery?

Wykorzystanie chociażby niewielkie wyspy w otwartej kuchni może być bardzo wygodnym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli staną przy niej krzesła barowe. Dzięki temu z wyspy można skorzystać nie tylko podczas gotowania, ale i podczas posiłku, co przydaje się nie tylko w niewielkich mieszkaniach.

Czy krzesła barowe pasują do każdego wnętrza?

Hokery kojarzone są najczęściej z barami i pubami, ale równie dobrze sprawdzają się w domowych wnętrzach. Zwłaszcza gdy wyspa lub barek mają oddzielić kuchnię od części wypoczynkowej. Zwykle nie ma problemy by dobrać tego typu krzesła do nowoczesnych wnętrz. Ale da się to zrobić także w przypadku tych klasycznych, a nawet rustykalnych. Wybierać można wśród hokerów na drewnianej, jak i na metalowej ramie z siedziskami drewnianymi, plastikowymi, tapicerowanymi, wszystko zależy od efektu jaki chcemy osiągnąć.

Co zrobić by było nie tylko ładnie, ale i wygodnie

By hokery były wygodne trzeba je odpowiednio dopasować do blatu. Jeśli krzesło nie ma regulacji wysokości siedzisko powinno znajdować się około 30 centymetrów poniżej blatu. Hokery koniecznie powinny też posiadać podnóżek, najlepiej około 40 centymetrów poniżej siedziska. To bardzo ważne, by nogi nie cierpły podczas siedzenia.

Więcej informacji tylko w tym miejscu