Jakie bidety łazienkowe są obecnie w modzie?

Trendy w nowoczesnych aranżacjach wnętrz zmieniają się w bardzo szybkim tempie i nie inaczej wygląda sytuacja w przypadku armatury łazienkowej. Niniejszy artykuł to dobry wybór dla tych osób, które chcą dowiedzieć się które bidety są obecnie w modzie i na co zwrócić uwagę przy ich wyborze.

Jakie bidety wybrać?

W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się klasyczne bidety stojące w białych i beżowych odcieniach. Modele tego typu spotkać można nie tylko w klasycznych, ale również i nowoczesnych łazienkach. Godne uwagi są przede wszystkim proste bryły, które nie posiadają wgłębień i dekoracyjnych elementów. Dla wielu osób ciekawą alternatywą może okazać się również bidet łazienkowy w stylu retro. Coraz większą popularność zdobywa również bidet podwieszany bez krawędzi. W małych łazienkach prywatnych i publicznych coraz częściej stosowane są inteligentne deski bidetowe na miskę WC. Są to urządzenia wielofunkcyjne, dlatego też cieszą się one tak dużym zainteresowaniem.

Nowoczesny bidet łazienkowy dla wymagających

Oprócz klasycznych bidetów na rynku dostępne są także modele z prysznicem. Tego typu bidet podwieszany posiada specjalną słuchawkę prysznicową, dzięki której bez problemu można umyć nogi. Nowością na rynku jest bidet i toaleta w jednym. W dzisiejszych czasach coraz więcej misek WC wyposażonych jest tak naprawdę w funkcję bidetu. Dzięki temu rozwiązaniu można w łazience zaoszczędzić sporo cennego miejsca. Na samym końcu warto wspomnieć o elektronicznych bidetach, które coraz częściej pojawiają się na półkach sklepowych. Modele tego typu wyposażone są w elektroniczne panele sterowania, dzięki którym można wybrać poszczególne funkcjonalności. Tego typu urządzenia bardzo często występują jako zwykłe deski sedesowe. Oferta jest bardzo szeroka i różnorodna, dzięki czemu praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie.