Estetyczne lampy do przydomowego ogrodu

Ogród stanowi idealne miejsce odpoczynku w czasie ciepłych wieczorów, natomiast zimą może być wspaniałym placem zabaw. Letnie spotkania z przyjaciółmi, grille, rodzinne imprezy na świeżym powietrzu wymagają właściwej oprawy. W związku z tym warto wyposażyć ogród w oświetlenie, które jednocześnie będzie stylowe i funkcjonalne, a nocne spacery po działce będą należały do przyjemności.

Kuta latarnia czy kinkiet?

Niezależnie od pory dnia i roku ogród powinien być przyjaznym miejscem. W tym celu instaluje się lampy ogrodowe od LEDco, które w ciągu dnia mogą stanowić elegancką dekorację, natomiast wieczorami i nocą wyznaczać bieg ścieżek, akcentować furtki oraz schody wejściowe, a także tworzyć przyjemną atmosferę. W ogrodach o niewielkiej powierzchni można umieścić kuliste lampy solarne lub niskie latarnie. Kule dobrze komponują się z bogatą roślinnścią, za dnia tworząc oryginalne ogrodowe kompozycje. Natomiast kute latarenki dodadzą działce elegancji.

Ciekawą propozycję stanowią lampy ogrodowe typu kinkiet. Są one dostępne w wersjach nowoczesnych oraz klasycznych. Miłośnicy innowacji na ścianie domu, czy też altany mogą umieścić lampy w kształcie tuby, sześcianu lub płaskich, wygiętych form. Nad drzwiami wejściowymi warto zainstalować reflektor z czujnikiem ruchu, dzięki któremu każdy bez problemu trafi do domu. Obecnie dużym powodzeniem cieszą się ogrodowe kinkiety utrzymane w stylu industrialnym.