Elegancki przedpokój

Posiadając dość spory przedpokój warto zadbać o jego oryginalny wystrój. Jest to wizytówka naszego domu. Pomieszczenie powinno być utrzymane w spójnej stylistyce. Warto zainwestować w elementy, które będą nie tylko trwałe i praktyczne, ale również atrakcyjne wizualnie. Oprócz szafki na buty będzie potrzebny nam wieszak na ubrania. Możemy zdecydować się na mały wieszak z drążkiem, wolnostojący, czy też mocowany do ściany. Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb i preferencji.

Postaw na klasykę

Jeśli nie masz ciekawego pomysłu, to najlepszą opcją będą klasyczne drewniane lub metalowe wieszaki. Lepiej zdecydować się na proste formy, które nie będą zwracać uwagi. Jest to najbezpieczniejszy wariant, który perfekcyjnie spełnia swoje zadanie.

Odrobina szaleństwa

Na rynku dostępne są również niezwykle fantazyjne modele wieszaków. Wyróżniają się one nietypowym kształtem, a także niebanalnym połączeniem kolorów. Na pewno nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Nie tylko są praktyczne, ale również stanowią element dekoracyjny. Taki wieszak ożywi każde, nawet najnudniejsze pomieszczenie. Do wyboru mamy np. wieszak w kształcie jelenich rogów, w kształcie ptaków, z motywem ślimaka, czy też w kształcie misia.