Rama B1 brązowa orzech drewniana 100x70

Drewniana ramka do każdego wnętrza

Ramki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientom już od wielu lat. Trudno obecnie znaleźć dom lub biuro gdzie na ścianie nie wisi choćby jeden obrazek a na komodach nie są umieszczone zdjęcia bliskich osób. Takie rzeczy wprowadzają niezwykłą atmosferę w miejscu, w którym się znajdują oraz są swoistą ozdobą każdego pomieszczenia. Jakie ramki warto kupić do salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego, by wyglądały stylowo i elegancko?

Drewniana ramka 70×100 – postaw na jakość

Drewniane ramki są modne od zawsze i nic nie wskazuje na to, by kiedykolwiek wyszły one z mody. Teraz panuje bardzo duża dowolność jeśli chodzi o ich kształt, rozmiary, kolor czy dodatki, które są na nich umieszczone. Najczęściej jednak klienci stawiają na ponadczasową klasykę czyli wybierają ramki wykonane z solidnego, mocnego drewna w kolorze naturalnym. Taka ramka może być wyposażona we front z mocnego szkła lub z plexi(w zależności od gustu zamawiającego). Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na precyzję wykonania takiej ramki. Nie może być widocznych żądnych miejsc klejonych czy też zadrapań, rys lub strzępów.

Indywidualny motyw

Drewniana ramka 70×100 z galerii plakatu świetnie się sprawdza zarówno na zdjęcia rodzinne, na umieszczenie w nich motywujących cytatów i napisów, na piękne widoki z całego świata lub na fotografie (repliki) ulubionych artystów. Często umieszczane są w nich także osoby, które stanowią motywację (np. gwiazdy filmowe, artyści ze sceny muzycznej). Niewątpliwie warto zainwestować w kilka ramek, gdyż taki zestaw świetnie się prezentuje ze sobą.