lampy wiszące nowoczesne

Ciekawe oświetlenie do domu lub ogrodu

Oświetlenie ma ogromne znaczenie w kreowaniu klimatu w domu. Zarówno rozmieszczenie punktów świetlnych, jak i modele lamp, na które zdecydują się gospodarze domu, budują miłą atmosferę. Jakie są najciekawsze lampy dostępne obecnie w sklepach? Kilka podpowiedzi poniżej.

Lampy wiszące nowoczesne i piękne

lampy wiszące nowoczesneObecnie szalenie modne są lampy wiszące wykonane z naturalnych materiałów takich jak na przykład wiklina lub trawa morska. Takie lampy wyglądają naprawdę fantastycznie w mieszkaniach urządzonych w neutralnych kolorach, pasują do stylu skandynawskiego, tak modnego w naszym kraju. Właśnie takie nowoczesne lampy wiszące wyglądają stylowo, dodając tak pożądanego eklektycznego charakteru każdemu wnętrzu.

Girlandy z żarówek do ogrodu

Chyba nie ma sklepu, który nie sprzedawałby obecnie lamp w postaci girlandy z żarówkami. Takie girlandy świetlne są popularne od kilku lat, zarówno jako oświetlenie zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Pasują do mieszkań urządzony w stylu industrialnym lub loftowym, ale dobrze komponują się też ze wspominanym już wcześniej stylem skandynawskim. Ceny takich girland świetlnych mogą się naprawdę drastycznie różnić, dlatego właśnie warto czasami trochę dłużej poszukać w Internecie lub w sklepach stacjonarnych, aby znaleźć te w jak najbardziej przystępnej cenie.

Szklane dmuchane lampy wiszące

Co jest popularniejsze stają się również szklane dmuchane lampy. Najczęściej są one wytwarzane ręcznie, dlatego ich cena nie należy do niskich. Są jednak bardzo oryginalnym dodatkiem do wnętrza, wartym swojej ceny.