Breloki do kluczy

Zna je każdy i prawie każdy posiada. Chociaż przez niektórych uważane są za zbędny element to jednak mają spore grono zwolenników, którzy czasami posiadają ich nawet kilka. Breloki do kluczy bo o nich mowa od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Ich najwięksi pasjonaci posiadają nawet całkiem pokaźne kolekcje sięgające kilku tysięcy egzemplarzy. Na czy zatem polega fenomen tego małego gadżetu? Najprawdopodobniej ich różnorodności i niezliczonej liczbie wzorów i kolorów, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Breloki tradycyjne

  Najbardziej popularne są metalowe breloki do kluczy oraz breloczki do kluczy drewniane. Często zawierają logo lub znak towarowy firmy, której są reklamówką. Mogą przedstawiać bohaterów popularnych bajek i filmów oraz figurki budowli i aut. Często także są wykonywane na indywidualne zamówienie dla konkretnego użytkownika. Niezwykle popularna stała się usługa polegająca na grawerowaniu na przywieszkach osobistych dedykacji.  Wtedy są one doskonałym pomysłem na nietypowy podarunek.

Nowoczesne breloki

  Nowoczesne breloczki najczęściej stanowią nie tylko ładną dekorację, ale także mogą mieć w niektórych sytuacjach funkcję użytkową. Najpopularniejsze z nich to otwieracze do butelek, malutkie latarki i śrubokręty oraz sygnalizatory reagujące na dźwięk.