baseny Intex

Baseny intex – pomysł na lato

W okresie letnim wielu z nas szuka pomysłów na spędzenie czasu wolnego na dworze. Spowodowane jest to sprzyjającą pogodą, zazwyczaj słoneczną, bezchmurną i oscylującą temperaturą około 25 stopni Celsjusza – mamy LATO!

Baseny intex są ciekawą propozycją dla chętnych, którzy chcą mieć własny basen w ogrodzie, na działce czy tarasie. Koszt zakupu takiego basenu zmalał w porównaniu z poprzednimi latami i jest w zasięgu coraz większej części społeczeństwa.

Do wyboru jest kilka wersji basenów intex:

baseny Intex1) kształt basenu:

– okrągły,

– prostokątny,

2) model basenu:

– na stelażu,

– drewniany,

– rozporowy,

3) wielkość – tu można spotkać się ze sporym zróżnicowaniem, od małych po bardzo duże.

Dokonując zakupu basenu warto rozważyć także kupno akcesoriów dodatkowych, które pozwolą utrzymać basen i znajdującą się w nim wodę w dobrej kondycji. Wśród tych akcesoriów można wymienić między innymi:

– matę pod basen, która przed uszkodzeniem jego dna,

– pokrywa na basen chroniąca przed liśćmi i innymi zabrudzeniami,

– siatka na kijku do wyciągania zabrudzeń z wody, np. liści,

– filtr wraz z odpowiednią chemią basenową, która zapewni wysoką jakość wody znajdującej się w basenie przez cały sezon letni.

Basen intex we własnym ogrodzie jest wspaniałą alternatywą dla wypadów nad jezioro, nad morze lub na basen rekreacyjny. Zapewnia on oszczędność czasu oraz gwarantuje, że ten czas zostanie miło spędzony w gronie najbliższych.