wyjątkowe czarno białe obrazy

Jak dobierać dodatki do domu?

Każda aranżacja wnętrza powinna być uzupełniona o odpowiednie dodatki, dzięki nim pomieszczenie nabiera charakteru. Choć początkowo może się wydawać, że sprawa jest prosta, to warto mieć na uwadze to, że to one mogą zdecydować o aranżacyjnym efekcie końcowym. Jak więc dobierać dodatki do domu, aby wnętrza były stylowe i eleganckie?

Styl wnętrza

Dodatki mogą całkowicie odmienić styl pomieszczenia, mogą wpłynąć na ostateczny charakter wnętrza, dlatego też są tak ważne. Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić to określenie kolorów, kształtów oraz stylu akcesoriów. Następnie można wybrać się na zakupy i poszukać określonych dodatków, z wyborem nie ma się co śpieszyć, nieprzemyślane zakupy mogą skończyć się tym, że nic nie będzie do siebie pasować. Przed wybraniem się na zakupy, warto poszukać dodatków w sieci.

Coś na ścianę – obrazy czarno białe

Oczywiście warto zawiesić również coś na ścianę, dzięki temu będzie przytulniej i wnętrze będzie bardziej spersonalizowane. Bardzo elegancko wyglądają przywieszone obok siebie obrazy czarno białe na przykład malowane na płótnie albo plakaty czy wydrukowane fotografie. Taki akcent z pewnością ożywi wnętrze i nada mu indywidualności. W tym wypadku ważną sprawą są ramy, należy dopasować je do stylu wnętrza. Nie warto zostawiać pustych ścian, takie ozdoby prezentują się naprawę elegancko i ciekawie.

Urządzając mieszkanie warto zostawić kilka miejsc na ekspozycję dodatków, szczególnie jak przestrzeni do dyspozycji jest niewiele, najlepiej pomyśleć o tym wcześniej. Należy pomyśleć również o tym, aby wybrane dodatki były praktyczne na przykład takich, które będą ułatwiać organizację przestrzeni oraz codzienne funkcjonowanie. Warto stawiać na gazetniki, stylowe pudełka do przechowywania, kosze, czy efektowne wieszaki na ubrania.

Dobór dodatków to nie taka łatwa sprawa, jak się wydaje, ale przy odrobinie kreatywności i inspiracji można stworzyć piękne, przestronne wnętrza.

Więcej czarno-białych obrazów na www.galeriaplakatu.com